cesky anglicky nemecky

Privát U Lesíka

In-počasí
Privat U Lesika

info

gps

GPS: 48°44'44.98”N 16°45'54.85”E, Privát U Lesíka, Valtice

ubytovani http://www.hotel-ubytovani.com

Víkendovka


Putování po Valtických sklepech

Valtice jsou považovány za Hlavní město vína České republiky. Ve městě se nachází řada vinných sklepů a vinoték. Místní vinaři představují převážně vlastní výrobu nebo vzorky z okolí. Přijďte ochutnat vyhlášená valtická vína!

více->


Víkend v sedle kola okolo Valtic

V okolí Valtic se nachází řada cyklostezek propojující nejvýznamnější místa Lednicko-valtického areálu, Pálavy a okolí Břeclavi. Připravili jsme pro Vás 17 tipů na kolo. Každý cyklista si příjde na své, jednotlivé trasy mají označenou délku a obtížnost, zároveň je k dispozi náhled trasy v mapě.

více->


Adventní Vídeň

Každým rokem se v období adventu rakouské hlavní město promění v metropoli vánoční pohody a lásky. Na každém rohu narazíte na vánoční trhy s vůní svařáku, punče a vánočního cukroví. Sedněte do auta a za necelou hodinu a půl jízdy si můžete dát svařené víno uprostřed vánočně ozdobené Vídně. Auto lze nechat zaparkované na kraji Vídně v Trillerparku a po městě cestovat S-Bahnem nebo tramvají. Večer můžete ještě příjemně zakončit v některém z valtických sklípků.

více->


Vídeňská muzea a památky

V hlavním městě Rakouska se nachází tolik muzeí a galerií, že je zcela nemožné navštívit je všechny za jeden den (např. Kunsthistorisches Museum, Kunst Haus Wien. Museum Hundertwasser, Verkehrsmuseum). Kromě nich lze ve městě vidět i množství historických památek jako vládní paláce: Hofburg, Schönbrunn, Parlament, zábavní park Präter, chrám St. Stephansdom, radnice: Hundertwasser Haus a Ringstrasse atd. Udělejte si výlet do Vídně a kochejte se jejími krásami i krásami uměleckých děl v jejích galeriích!

více->


Koupání v Laa

Nedaleko Znojma při českých hranicích se nachází Rakouské město Laa an der Thaya, které je proslaveno termálními lázněmi. K dispozici je několik bazénu s vířivkami, vodopády, tobogánem, bazén se slanou vodou a sauna. Teplota vody se pohybuje okolo 35°C. Otevřeno každý den.

více->


Na halušky do Bratislavy a večer na Valtické vínko

Vydali jste se navštívit Bratislavský hrad? Každý navštěvník Slovenska musí samozdřejmě vyzkoušet slovenské národní jídlo bryndzové halušky. A co pak? Nabízíme Vám ideální zakončení vašeho výletu v jednom z valtických sklípků v blízkosti našeho ubytování.

více->


Brusleni v Lednicko-valtickém areálu

Lednicko-valtický areál nenabízí pouze letní radovánky. V zimních měsících při teplotách pod bodem mrazu, pravidelně zamrzají rybníky a vodní plochy v zahradách Lednického zámku. Vezměte si ssebou brusle a dojeďte po ledu tam, kam se v létě dostanete jenom na loďce. Všechny umělé kanály, slepá ramena Dyje od zámku Lednice přes Minaret až k Janohradu se Vám otevřou.

více->

Privát u Lesíka, Dana Březinová, K Lesíku 807, Valtice 631 42, mobil:+420 724 119 170, IČO:71 92 78 41, ev.č.370401-58484 MÚ Břeclav

Breza©